Piątek, 19 I 2018 r.
Nr 14/2018 (2353)
indeks alfabetyczny |
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  R  S  Ś  T  U  W  V  Z  Ź  Ż 
wydanie z wybranego dnia | najczęściej czytane | najlepiej oceniane | zmień rozmiar czcionki | terminy i wydarzenia | kanał RSS
 


20 lipca 2007 r.

Bezpłatne programy – Formularze VZM-1 (zwrot VAT za materiały budowlane)

Program Formularze VZM-1 podatki.biz umożliwia wypełnienie i wydrukowanie formularza VZM-1 wraz z załącznikami (VZM-1/A, VZM-1/B, VZM-1/C,), w celu uzyskania zwrotu z tytułu niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym.

 

Uwaga: artykuł który czytasz ma ponad 3 miesiące.

R E K L A M A

Aby zainstalować program, należy uruchomić plik vzm.exe dostępny na stronie www.podatki.biz/sklep/formularz-vzm/.
Po instalacji program będzie dostępny w menu start, w grupie Formularze VZM-1 podatki.biz.

 

Naczelnym zadaniem programu jest prawidłowe wypełnienie, wyliczenie i wydrukowanie deklaracji VZM-1. Złożenie deklaracji jest bowiem warunkiem koniecznym ubiegania się o zwrot podatku.
Co istotne – program został przystosowany do zapisów znowelizowanej ustawy o zwrocie osobom fizycznym niektórych wydatków, związanych z budownictwem mieszkaniowym (zawiera aktualnie obowiązujące wzory formularzy).

 

Wypełnienie formularza sprowadza się do wypełnienia odpowiednich pól danymi. Program odpowiednio przelicza i przenosi wartości do poszczególnych pól formularza.

 

 

Ciekawym rozwiązaniem jest dostęp do systemu szczegółowych wyjaśnień i podpowiedzi, przygotowany przez redakcję serwisu podatki.biz, co znacznie ułatwia proces wypełniania formularza, szczególnie w przypadku kwestii spornych.

Program wyposażony jest także w system aktualizacji poprzez Internet.

 

Wersja bezpłatna przeznaczona jest do wykorzystania wyłącznie w celach niekomercyjnych. Osoby i firmy wypełniające formularze usługowo zobowiązane są do zakupu wersji komercyjnej dostepnej pod adresem: sklep.formularz-vzm.pl/formularze-vzm-1.

 

Producent:

Redakcja serwisu www.podatki.biz
Taxnet Sp. z o.o.
ul. Młyńska 13a
43-100 Tychy
tel.: 32 327 76 33

e-mail: podatki@podatki.biz

www: www.podatki.biz

 

Program można pobrać ze strony: www.podatki.biz/sklep/formularz-vzm/OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Copyright © TaxNet Sp. z o.o. w Tychach