Poniedziałek, 24 IV 2017 r.
Nr 67/2017 (2197)
indeks alfabetyczny |
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  R  S  Ś  T  U  W  V  Z  Ź  Ż 
wydanie z wybranego dnia | najczęściej czytane | najlepiej oceniane | zmień rozmiar czcionki | terminy i wydarzenia | kanał RSS
 


15 listopada 2006 r.

Wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast, wybrani w pierwszej turze (9)

Wykaz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, wybranych w wyborach samorządowych w dniu 12.11.2006 r. w woj. podkarpackim.

Uwaga: artykuł który czytasz ma ponad 3 miesiące.

R E K L A M A

Lp- Nazwa gminy Powiat Nazwisko Imię – imiona Skrót nazwy Komitetu Wyborczego % głosów
1 gm. Czarna bieszczadzki Rogacki Marcin Marek KWW Razem 69,98%
2 gm. Lutowiska bieszczadzki Podyma Włodzimierz Mieczysłe KWW STRAŻACY OCHOTNICY 64,01%
3 gm. Ustrzyki Dolne bieszczadzki Sułuja Henryk Ignacy KW Bieszczadzkiego Stów. Samorządowego 63,95%
4 gm. Dydnia brzozowski Adamski Jerzy Ferdynand KWW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GM. DYDNIA 77,12%
5 gm. Haczów brzozowski Jakiel Stanisław KWW „SAMORZĄDNI" 69,36%
6 gm. Jasienica Rosielna brzozowski Ćwiąkała Marek Michał KWW „BRS" 51,16%
7 gm. Nozdrzec brzozowski Gromala Antoni Stanisław KWW Porozumienie Dla Rozw. Gm. Nozdrzec 90,37%
8 gm. Brzostek dębicki Bieniek Leszek Jan KWW Wspólnota Ziemi Dębickiej 78,21%
9 gm. Czarna dębicki Chudy Józef KWW „Samorząd Gminny" 74,49%
10 gm. Dębica dębicki Rokosz Stanisław KWW „NASZA GMINA DĘBICA" 87,88%
11 gm. Jodłowa dębicki Mucha Robert Komitet Wyborczy Wyborców JODŁOWA 50,69%
12 gm. Pilzno dębicki Chmura Józef KWW „Nasz Dom" 60,83%
13 gm. Zyraków dębicki Moskal Krzysztof KWW Samorządna Gmina 55,07%
14 gm. Chłopice jarosławski Konieczny Stanisław Józef Komitet Wyborczy PSL 64,03%
15 gm. Jarosław jarosławski Kałamarz Roman Komitet Wyborczy PSL 83,58%
16 gm. Łaszki jarosławski Grenda Adam Komitet Wyborczy PSL 78,84%
17 gm. Pawłosiów jarosławski Węgrzynowska Halina KWW  „Samorządowy" 62,96%
18 gm. Pruchnik jarosławski Górski Stanisław KWW Bądźmy Razem 50,29%
19 gm. Radymno jarosławski Ślęzak Stanisław Andrzej KWW Doświadczenie i Odpowiedzialność 61,27%
20 gm. Rokietnica jarosławski Gmyrek Bożena Zofia Komitet Wyborczy PSL 80,54%
21 gm. Roźwienica jarosławski Kotliński Tomasz KWW SAMORZĄDNA GMINA ROŹWIENICA 78,96%
22 gm. Dębowiec jasielski Staniszewski Zbigniew KWW  „PRAWORZĄDNOŚĆ" 80,30%
23 gm. Jasło jasielski Pankiewicz Stanisław Leon KW Prawo i Sprawiedliwość 73,53%
24 gm. Kołaczyce jasielski Salacha Małgorzata KW Prawo i Sprawiedliwość 66,76%
25 gm. Krempna jasielski Miśkowicz Kazimierz Jan Komitet Wyborczy PSL 57,14%
26 gm. Nowy Żmigród jasielski Augustyn Krzysztof KWW UCZCIWOŚĆ – ROZSĄDEK – ROZWÓJ 62,63%
27 gm. Osiek Jasielski jasielski Pykosz Mariusz Feliks KW Prawo i Sprawiedliwość 68,87%
28 gm. Skołyszyn jasielski Szura Zenon KWW SPW „RAZEM" 61,28%
29 gm. Tarnowiec jasielski Szajnicki Krzysztof KWW Krzysztofa Szajnickiego 51,99%
30 gm. Cmolas kolbuszowski Gałek Eugeniusz Jan KWW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU 72,78%
31 gm. Kolbuszowa kolbuszowski Zuba Jan KW Prawo i Sprawiedliwość 69,99%
32 gm. Majdan Królewski kolbuszowski Wilk Jerzy KWW Nasza Gmina Majdan Królewski 68,10%
33 gm. Niwiska kolbuszowski Wróbel Elżbieta, Stanisława KWW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE 53,22%
34 gm. Dzikowiec kolbuszowski Klecha Krzysztof KWW „W trosce o przyszłość" 72,54%
35 gm. Chorkówka krośnieński Koniecki Andrzej KWW NASZA GMINA CHORKÓWKA 53,21%
36 gm. Dukla krośnieński Górak Marek Wacław KWW DUKLA NASZA GMINA 57,24%
37 gm. Iwonicz-Zdrój krośnieński Pernal Paweł KW Prawo i Sprawiedliwość 56,50%
38 gm. Korczyna krośnieński Zych Jan KWW „W trosce o dobro wspólne" 85,87%
39 gm. Krościenko Wyżnę krośnieński Kuźnar Jan Stanisław KWW „KRG" 74,78%
40 gm. Rymanów krośnieński RAJCHEL JAN PAWEŁ KWW SAMORZĄDOWCY RAZEM – RYMANÓW 61,97%
41 gm. Wojaszówka krośnieński Blicharczyk Stanisław Józef KWW MAŁA OJCZYZNA 64,56%
42 gm. Grodzisko Dolne leżajski Chmura Jacek KWW RAZEM DLA GMINY GRODZISKO DOLNE 56,34%
43 gm. Kuryłówka leżajski Halesiak Tadeusz Komitet Wyborczy PSL 59,79%
44 gm. Leżajsk leżajski Tołpa Mieczysław KWW „ROZWÓJ l PRAWORZĄDNOŚĆ" 63,14%
45 gm. Cieszanów lubaczowski Zadworny Zdzisław KWW GMINA CIESZANÓW 73,45%
46 gm. Horyniec-Zdrój lubaczowski Urban Ryszard KWW „NASZA GMINA – NASZA PRZYSZŁOŚĆ" 57,30%
47 gm. Lubaczów lubaczowski Kapel Wiesław KWW „Porozumienie dla Gminy Lubaczów" 63,09%
48 gm. Narol lubaczowski Woś Stanisław Andrzej Komitet Wyborczy PSL 78,72%
49 gm. Wielkie Oczy lubaczowski Strojny Władysław Komitet Wyborczy PSL 51,66%
50 gm. Białobrzegi łańcucki Masłoń Franciszek KWW „ROZWÓJ GMINY" 90,91%
51 gm. Czarna łańcucki Dobrzański Edward KWW Nasza Gmina Czarna 63,34%
52 gm. Łańcut łańcucki Łoza Zbigniew KWW SAMORZĄD GMINY ŁAŃCUT 61,60%
53 gm. Markowa łańcucki Kuźniar Zbigniew Czesław KWW SAMORZĄD GMINY MARKOWA 82,79%
54 gm. Zołynia łańcucki Benedyk Andrzej KWW ZOŁYNIA 2006 66,84%
55 gm. Czermin mielecki Getinger Leon KWW SOŁTYSÓW GMINY CZERMIN 57,03%
56 gm. Mielec mielecki Ochalik Władysław KWW „SAMORZĄDOWY" 58,23%
57 gm. Padew Narodowa mielecki Popiołek Kazimierz Komitet Wyborczy PSL 55,37%
58 gm. Przecław mielecki Wolanin Ryszard KWW RAZEM DLA GMINY 81,39%
59 gm. Radomyśl Wielki mielecki Rybiński Józef KWW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY 85,29%
60 gm. Tuszów Narodowy mielecki Kałuża Andrzej Tadeusz KWW Nasza Gmina Tuszów Narodowy 55,41%
61 gm. Wadowice Górne mielecki Rysak Stefan KWW Porozumienie Samorządowo-Gospodarcze 55,59%
62 gm. Harasiuki niżański Bździuch Henryk KWW Porozumienie Społeczno- Gospodarcze 87,08%
63 gm. Jeżowe niżański Lesiczka Gabriel KWW Porozumienie Społeczno- Gospodarcze 76,21%
64 gm. Krzeszów niżański Nowakowski Stanisław KWW Porozumienie Społeczno- Gospodarcze 74,69%
65 gm. Rudnik nad Sanem niżański Grochowski Waldemar KWW Twój Samorząd 67,87%
66 gm. Ułanów niżański Bąk Andrzej Franciszek KW Prawo i Sprawiedliwość 55,82%
67 gm. Fredropol przemyski Żak Zbigniew KWW „Żak" 50,87%
68 gm. Krasiczyn przemyski Kowalski Jerzy KWW Gospodarna Gmina 87,70%
69 gm. Krzywcza przemyski Lekka Zofia KW Ziemia Krzywiecka 57,16%
70 gm. Medyka przemyski Iwasieczko Marek KWW Marka Iwasieczko 53,91%
71 gm. Orły przemyski Cząstka Ryszard Komitet Wyborczy PSL 79,87%
72 gm. Stubno przemyski Słabicki Janusz KW OSP Stubno 65,24%
73 gm. Zurawica przemyski Tomański Piotr KWW „SAMORZĄDNA GMINA ZURAWICA" 90,06%
74 gm. Adamówka przeworski Jarmuziewicz Edward KW Prawo i Sprawiedliwość 70,39%
75 gm. Gać przeworski Zubek Tadeusz Stefan Komitet Wyborczy PSL 62,63%
76 gm. Jawomik Polski przeworski Gwizdała Edward KWW „EDWARDA GWIZDAŁY" 67,01%
77 gm. Kańczuga przeworski Sołek Jacek KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KAŃCZUGA 61,94%
78 gm. Tryńcza przeworski Jędruch Ryszard KWW Prawica Ziemi Trynieckiej 75,72%
79 gm. Zarzecze przeworski Kubicki Wiesław Komitet Wyborczy PSL 83,48%
80 gm. lwierzyce ropczycko - sędziszowski Jakubiec Jerzy Jan KWW POROZUMIENIE GOSPODARCZO- SAMORZĄDOWE 55,97%
81 gm. Ropczyce ropczycko - sędziszowski Bujak Bolesław Komitet Wyborczy PSL 57,25%
82 gm. Sędziszów Małopolski ropczycko - sędziszowski Kiełb Kazimierz KW ZIEMIA SĘDZISZOWSKA 66,92%
83 gm. Wielopole Skrzyńskie ropczycko - sędziszowski Leja Czesław Komitet Wyborczy PS 65,01%
84 m. Dynów rzeszowski Frańczak Zygmunt KWW NASZE MIEJSCE – DYNÓW 58,77%
85 gm. Boguchwała rzeszowski Dronka Wiesław Henryk KWW „NASZA GMINA" 63,84%
86 gm. Chmielnik rzeszowski Grad Krzysztof Paweł KWW Krzysztofa Grada 60,21%
87 gm. Dynów rzeszowski Chrobak Adam KWW Sołtysi Gminy Dynów 71,83%
88 gm. Głogów Małopolski rzeszowski Rokita Kazimierz Andrzej KWW Forum Samorządowe Gminy Głogów Młp. 66,17%
89 gm. Hyżne rzeszowski Kotarba Bogusław Stanisław KWW „Wspólna Przyszłość" 77,96%
90 gm. Kamień rzeszowski Bugiel Ryszard Kazimierz KWW NASZA GMINA RAZEM 89,42%
91 gm. Krasne rzeszowski Maternia Alfred KWW „Blok Wyborczy Niezależni" 71,58%
92 gm. Lubenia rzeszowski Warzybok Adam KWW TWOJA GMINA LUBENIA 65,50%
93 gm. Trzebownisko rzeszowski Fedan Józef KWW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE WYBORCZE 72,74%
94 m. Sanok sanocki Blecharczyk Wojciech Aleksander KWW Wojciecha Blecharczyka – Dla Sanoka 61,68%
95 gm. Bukowsko sanocki Błażejowski Piotr KWW „BUKOWSKO RAZEM" 64,68%
96 gm. Komańcza sanocki Bielawka Stanisław KWW „WSPÓLNA SPRAWA" 54,08%
97 gm. Zarszyn sanocki Betlej Andrzej KWW WSZYSCY RAZEM 70,14%
98 gm. Bojanów stalowowolski Serafin Sławomir KW Prawo i Sprawiedliwość 54,38%
99 gm. Pysznica stalowowolski Bąk Tadeusz Zygmunt KW Prawo i Sprawiedliwość 54,87%
100 gm. Radomyśl nad Sanem stalowowolski Pyrkosz Jan KW Prawo i Sprawiedliwość 73,65%
101 gm. Czudec strzyżowski Gierlak Stanisław Józef KWW STANISŁAWA GIERLAKA 88,15%
102 gm. Frysztak strzyżowski Ziarnik Jan KWW „Gospodami i Samorządni" 56,45%
103 gm. Strzyżów strzyżowski Śliwiński Marek Komitet Wyborczy PSL 50,08%
104 gm. Baranów Sandomierski tarnobrzeski Pluta Mirosław Stanisław KWW WSPÓLNA DROGA PRAWICY 76,44%
105 gm. Grębów tarnobrzeski Paduch Zuzanna KWW NASZA GMINA GRĘBÓW 53,41%
106 gm. Nowa Dęba tarnobrzeski Ordon Wiesław Kazimierz KWW „NASZ SAMORZĄD" 71,30%
107 gm. Cisną leski Szczepańska Renata Marta KWW Razem dla Gminy 78,85%
108 gm. Lesko leski Jankiewicz Barbara Ewa KWW MIASTO l GMINA-NASZ WSPÓLNY DOM 53,39%
109 gm. Solina leski Sawiński Zbigniew Kazimierz KWW POROZUMIENIE SPOŁECZNE SOLINA 82,78%
110 m. Krosno   Przytocki Piotr KWW SAMORZĄDNE KROSNO 2006 73,75%
111 m. Przemyśl   Choma Robert.Jan KW Prawo i Sprawiedliwość 65,60%
112 m. Rzeszów   Ferenc Tadeusz KWW Tadeusza Ferenca „Rozwój Rzeszowa" 76,59%


Copyright © TaxNet Sp. z o.o. w Tychach